Karşıyaka Mahallesi Tesisat Servisi

Konya Tesisat Servisi olarak %100 Müşteri Memnuniyeti politikası ile hizmet veriyoruz. Konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz ile kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Konya Tesisat Servisi Hemen Ara: 0 543 572 61 19

Karşıyaka Mahallesi Tesisat Servisi Su Tesisat Hizmeti

Konya Tesisat olarak, binanızda su kaçağı var, tamir etmek istiyorsunuz fakat su kaçağının yerini bir türlü bulamıyorsunuz. Çok sıkıntılı bir durum ve çaresizce kırıp döküleceğeni düşünüyorsunuz.

Halbuki sahip olduğumuz son teknoloji su kaçağı tespit cihazı ile kaçak noktasını tespit ederek binanıza verilebilecek en az zararla tamirini ve tadilatını yapıyoruz.

Karşıyaka Mahallesi Tesisat Servisi Tıkanık Açma Hizmeti

Konya Tesisat Ustası olarak tıkanıklık problemlerinizde 7 gün 24 saat tıkalı tuvalet wc lavabo klozet pis su gideri açma alanında en ucuz fiyata hizmet veren profesyonel servis ekibi sunmaktayız.

Karşıyaka Mahallesi Tesisat Servisi Şofben Arıza Hizmeti

Elektrikli şofben arızaları, şofbenlerde en sık görülen arızalar şöyledir; rezistans yanabilir, rezistansın kireç problemi olabilir. rezistans elektrik kaçırabilir, rezistans ve termostat bağlantı kabloları yanabilir veya eriyebilir, emniyet siviçleri yanabilir, elektrik girişindeki klementin erimesi veya yanması, kademe anahtarının erimesi yada yanması olabilir.

Karşıyaka Mahallesi Tesisat Servisi Kaçak Tespit Hizmeti

Konya Tesisat Ustası olarak tespiti artık kırmadan dökmeden bulabiliyoruz, son teknoloji elektronik ,su kaçağı tespit cihazı ,Kanal görüntüleme kamerası , Termal kamera ile evinizdeki temiz su tesisat hattı , kalorifer tesisatı , hatlarının nereden geçtiğini görebiliyoruz.

Bu konu üzerine eğitim almış Tesisat ustası ekibimizle kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz. İsterseniz tecrübeli su tesisatı ustalarımız arızaya müdahale edip su kaçağı tespiti yaptığımız yerin su tesisat tamiratını kısa sürede yapıyoruz.

Karşıyaka Mahallesi Tesisat Servisi Günısı Hizmeti

Konya Tesisat Ustası olarak, su arızası hizmeti ile uzun yıllardan bu yana kaliteden ve saygınlığımızdan ödün vermeden sağladığımız hizmet Gün ısı Sistemleri Tamiratı Ve Tadilatı sektörüne hiç bir yere zarar vermeden yaparak çok farklı çözümler ile sizlere hizmet veriyoruz.

Karşıyaka Mahallesi Tesisat Servisi Boru Tamir Hizmeti

Patlayan su borusu tamiri yapılmadan önce patlağın yerini bulmak şarttır.

Konya Tesisat Ustası tamirata girmeden önce tesisatı basınç kontrolü yapılarak hangi boruda kaçak olduğu arar, kaçak yeri bulunduktan sonra patlayan yerin tamirine fiyat verilerek ev sahibi onayı alınıp işe başlar.

Konya Tesisat Servisi Hemen Ara: 0 543 572 61 19

Konya Tesisat Ustası İletişim

Konya Büyükşehir Belediyesi

KONYA SIHHİ TESİSAT VE KALORİFERCİLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASI

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.